NatiBuczi
PrzepisyKolacjePrzepisy wielkanocne

Przepisy wielkanocne

W e-buczku znajdziesz przepisy na dania, które możesz wykorzystać na święta wielkanocne, ale także na co dzień.

Smaki są na tyle uniwersalne, że możesz z nich korzystać cały rok. Znajdziesz tutaj 12 niepowtarzalnych przepisów, które nie
były nigdzie publikowane. Dlatego też produkt jest unikalny i dostępny tylko dla osób, które zapiszą się na newsletter poprzez poniższy formularz.

Niektóre przepisy z darmowego – e-booka:

Jak pobrać e-booka?

Po wpisaniu swoich danych przyjdzie do Ciebie wiadomość (na adres, który został podany w powyższym formularzu). Gdy potwierdzisz subskrypcje dostaniesz kolejnego maila pod tytułem „Darmowy e-book wielkanocny”. Tam wystarczy, że naciśniesz przycisk – „Pobieram e-book”. E-book się automatycznie pobierze.

Dlaczego e-book się nie otwiera?

Przyczyną może być błędne podanie adresu mailowego. W tym przypadku proszę podać jeszcze raz adres i wszystko powinno być w porządku. Do otwarcia e-booka potrzebujesz oprogramowania umożliwiającego otwieranie pliku PDF. Możesz pobrać zarówno na telefon program Acrobat Reader. W podstawowej wersji jest to narzędzie darmowe i taka wersja wystarczy do otwarcia e-booka.

Nie mam maila w skrzynce. Co teraz?

Sprawdź zakładki typu newslettery czy społeczności. Dodatkowo sprawdź folder spam. Mail dotrze do każdej osoby, która podała prawidłowy adres mail. Gdy jednak masz wątpliwości do do prawidłowości maila – wypełnij formularz ponownie.

Jak zaadresowany jest mail?

nadawca natibuczi.pl – pierwszym mail: Wymagane potwierdzenie subskrypcji. Drugi mail również nazwa nadawcy to natibuczi.pl, a tytuł: Darmowy e-book wielkanocny.

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Top