Zapisz się i bądź na bieżąco!

Copyright 2020. NATIBUCZI. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Hej!

 

Dzisiaj podwójna okazja do świętowania - ukończyłam moje drugie wyzwanie z Ewą Chodakowską - "Nowa Ja w 10 tygodni", a do tego dodaję równo 500 zdjęcie.

W ramach obiado - kolacji po wycieczce rowerowej 25 km i 12 592 krokach poszliśmy do naszej ulubionej włoskiej pizzeri Il Rufugio znana potocznie jako pizza na Oczki.

Chrupiące i cienkie ciasto, najlepsze składniki - my standardowo z owocami morza oraz szynką dojrzewającą, borowikami, parmezanem i rukolą. Zawsze bierzemy te same, są mistrzowskie! Pizza jest pieczona przez Włocha, który ma piec opalany drewnem. Jeżeli lubisz prawdziwą włoską pizzę, to polecam się tak wybrać.

Równowaga w moim życiu to klucz do szczęścia. Ona daje mi siłkę, motywację i efekty. Jakbym miała sobie wszystkiego odmawiać, to nie byłby to zdrowy styl życia. Zdrowy styl życia, to dbanie nie tylko o ciało, ale też o ducha. Mój duch nie byłby szczęśliwy bez pizzy czy lodów. Jednak, gdy sobie popuszczam pasa z dietą, to pamiętam o aktywności.

Dzięki, że jesteś. Ciekawi mnie od kiedy ze mną jesteś? Jakby nie było tu Ciebie i Twojego zaangażowanie, ja bym nie miała motywacji, żeby dzielić się moją kuchnia i stylem bycia!

Il Rufugio w Lublinie

04 lutego 2021

Najnowsze wpisy

Komentarze: