Zapisz się i bądź na bieżąco!

Copyright 2020. NATIBUCZI. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zdrowy styl życia ze wzlotami i upadkami stosuję ponad 3 lata. Cofając się na moim Instagramie możesz zobaczyć moją drogę. Moje zakupy są z Lidla.

Dieta to nie tylko styl odżywiania, ale także zdrowe podejście do jedzenia. Miałam dwa efekty jojo 20 kg i ze złego podejścia do jedzenia wyszłam dzięki zmianie myślenia, a pewne schematy myślowe związane z zajadaniem stresu przerobiłam przez ostatnie lata na terapii.

Dlatego też dla mnie nie ma produktów zakazanych.
_
Chcesz jeść w 100% zdrowo bez żadnych odstępstw? Jest to dla Ciebie okej- to okej! Ja szanuje wybory innych ludzi, bo szanuje innych ludzi. Tak po prostu.

Mój profil pokazuje jak ja poradziłam sobie ze złą relacją z jedzeniem, jak wróciłam do zdrowia fizycznego, sprawności, ale też zdrowia psychicznego oraz przepisy, które są normalne, smaczne, szybkie w przygotowaniu, zdrowe i apetycznie podane.

Pokazuję Ci mój styl życia z którego korzystam. Nigdy nie ukrywam, że czasami jem słodycze, maka, pije colę i alkohol.

Więc nie wiem dlaczego takie wzburzenie pojawia się, gdy na relacji z zakupów pojawia się nutella.

Jest pandemia od ponad roku, a ja dwa lata nie miałam nawet kataru. Jestem zdrowa, aktywna i szczera.

Jestem szczera ze sobą, już nie jem słodyczy i nie chowam papierków. Już nie chowam się ze słodyczami, mogę je pokazać nawet na moim Instagramie, bo mam zdrowe podejście do siebie i do diety.

W końcu dieta to nie kara, a styl odżywiania, który jest rutyną. Takie podejście pozwala mi wytrwać. Dzięki temu czuję się dobrze. Jestem zdrową egoistką i dbam o swoje szczęście. W końcu ze sobą będę do końca życia. Dlatego żyje ze sobą w zgodzie.

 

 

Dieta a niewolnictwo dietopodobne

15 kwietnia 2021

Zakupy spożywcze

Komentarze: